Ko.Ma.Co, člen CBA Franchise International

Výrobky CBA

Sortiment značky CBA tvorí viac ako 580 výrobkov potravinového a nepotravinového charakteru. V rámci potravinového tovaru predávame čerstvé aj trvanlivé potraviny, rôzne hotové jedlá, nápoje, ovocie a zeleninu, a dokonca aj mliečne a mäsové výrobky. Z nepotravinového tovaru sú to najmä hygienické potreby, čistiace prostriedky, chovateľské potreby a potreby do domácnosti.

V porovnaní s inými krajinami, CBA na Slovensku upustilo od diskontnej kvality výrobkov a výrobky privátnych značiek sa vyrábajú v štandardnej kvalite. Kvalita výrobkov CBA je totožná s kvalitou brandových výrobkov dodávateľov, pričom existuje ľahká overiteľnosť dodržania kvality.

Pri tvorbe portfólia zohľadňujeme vaše preferencie, sortiment značiek výrobcov a správanie sa konkurencie. Výsledkom je potom kombinácia kvality a výhodnej ceny.

cba

CBA

Zaplatiť menej a dostať štandardnú kvalitu, to sú produkty privátnej značky CBA. Zaraďujeme sem každodenne používané výrobky, ako napríklad mlieko, mliečne výrobky, múku, ryžu, či dokonca hygienické a čistiace prostriedky.

CBA Premium

Pre náročnejších zákazníkov, ktorí uprednostnia kvalitu pred cenou máme značku CBA Premium. Prémiovú značku, ktorá sa svojou kvalitou zaraďuje medzi tie najkvalitnejšie na trhu. V tejto kategórií sú napríklad smotanové jogurty, sladké pekárenské výrobky, džemy, čaje, cestoviny.

cba premium
cba fresh garden

CBA Fresh Garden

Zdravé potraviny sú základom zdravého životného štýlu a samotného zdravia človeka, preto nechýbajú ani v sortimente našich privátnych produktov. Pod značkou CBA Fresh Garden sa predáva najmä ovocie, zelenina a iné zdravé výrobky.

 


partneri